Кадрові питання

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)


Кадрові питанняБез кадрового діловодства зараз не може обійтись жодне підприємство, цей напрямок є загальнообов’язковим, на жаль велика кількість керівників не придають цьому багато уваги, а інколи взагалі ігнорують випускаючи це з виду. Чомусь нікого не вчать наслідки такого недбальства які в результаті обертаються:

  • перевіркою трудової комісії;
  • відвіданням податкової.

Як результат керівництву потрібно буде сплатити штрафи у разі виявлення недоліків. Згідно діючого законодавства це достатньо великі кошти. Погодьтесь, краще запобігти проблемі, ніж потім намагатися її залагодити. Для вирішення питань та впорядкування документації наша фірма пропонує послугу кадрового діловодства. Спеціалісти які працюють готові в будь-який час прийти на допомогу і привести до ладу всю документацію вашої установи.

Запрошуємо до співпраці

Кадрове питання актуальне на самому початку зародження будь-якого підприємства та установи. Ще не знайшлося жодної організації яка б обійшлась без кадрового інспектора та його кваліфікованої допомоги.

Якщо вийшло так що керівнику не вдалося знайти спеціаліста, то наша фірма готова прийти на допомогу у вирішенні цього питання.

Наш кадровий спеціаліст виконує наступні функції:

̶  перевіряє та оформлює накази відносно відпусток, зарахування на роботу нового працівника або поновлення особи яка вже працювала в даній установі;

̶  реєстрація та прийом заяв працівників, керівництва з різних питань;

̶  заповнення та перевірка в правильності оформлення трудових книжок;

̶  контроль за журналів де ведеться повна реєстрація всіх трудових книжок;

̶  контроль за виповненням графіку відпусток, всі працівники мають право на відпочинок и це право не має бути порушено.

Окрім вище перерахованих послуг спеціалісти нашої фірми готові надати консультацію як в телефонному режимі так и через електрону пошту. У разі необхідності є можливість відвадити ваше підприємство та надати правову допомогу на місці.

Якщо бажаєте навчитися самостійно вести діловодство, то наші співробітники і в цьому питання готові допомогти. Зв’яжіться з нами та наші кадрові інспектори обов’язково поспілкуються з вами найближчим часом і допоможуть вирішити всі питання. Коли виникли проблеми при оформленні трудової книжки чи інші спірні питання, наші спеціалісти знайдуть вихід із будь-якої ситуацій, достатньо лише звернутися до нас і ми вирішимо всі проблеми.

 


Не забудь рассказать друзьям:


Новые сервера Lineage 2 © 2012-2018.
http://vylcan-onlines.com/